İnternetten Para Kazanma Yolları 2019

İnternetten Para Kazanma Yolları 2019

Yazar : Emre Öztaş Tarih : 2019-03-27 05:01:003

Hepiniz gibi bende biliyorum ki internette gezinirken gözünüze bir reklam takıldı ve ilginizi çekti, reklam başlığı “İnternetten para kazanma” bu başlığı görünce kimim dikkatini çekmez ki hepimizin evinde bilgisayar var akıllı cep telefonları var. Günümüzün birçoğunu internette gezinerek geçiriyoruz.

Bende sizlere bu makaleyi yazmadan önce ufak bir araştırma yaptım.  Neredeyse bütün makaleler, forum siteleri internetten para kazanmanın kesin yolu başlığı altında sizlere internet üzerinden nasıl para kazanacağını değil, internetten para kazanmak için hangi kitabı ya da hangi eğitim seni satıl almanızı gerektiğini yazmışlar. Eminim bunu sizde fark ettiniz bugün bu makalede sizlere uzun uzun internetten para kazanma yollarını anlatacağım.

Kesinlikle çok saçma internetten para kazanma yolları var. Anket doldurarak para kazanma clickbank ile tıklama başına şu kadar para alın bu kadar para alın, internetten para kazanma oyunları, müzik dinleyerek para kazan, internetten para kazanma forum Arkadaşlar bunlar saçma sapan internetten para kazanma hikayeleri, hikâye dediğime bakmayın gerçekten hikâye bu yöntemlerle para kazanan çevrenizde kim var? “KİMSE” size kazandırdığı tek şey fazlasıyla meşguliyet. Bunlar para kazandırmayan verimsiz, yetersiz para kazandırma uygulaması. Ne demek istediğimi anlamadıysanız google’a internetten para kazanmak yazıp aratın, başta gelen birçok site makalesinde bu saçma para kazanma yollarını, eğitim seti, kitap satmaya çalışanları göreceksiniz.

Ama bu makale sizler için araştırılıp, gerçekten internetten para kazanan kişiler tarafından onaylanan en sağlıklı, en garanti ve kesin para kazanabileceğiniz yöntemlerden bahsedeceğim.

Bu makalede size internetten para kazanabileceğiniz uygulamaları, para kazanmanın yollarını ve hangi siteler ile para kazanacağınızı açıklayacağım bu yöntemler sayesinde evde para kazanma yolları, para kazanma yolları öğrenci, para kazanma fikirleri gibi kesin para kazandıracak yolları açıklayacağım. Ama öncesinde para kazanabileceğiniz uygulamaların, sitelerin isimlerini sizlerle paylaşacağım, sonrasında ise bütün uygulamaları, siteleri sizlere anlatacağım.

 1. Blog, Makale Yazarak Para Kazanmak
 2. Youtube ile Para Kazanmak
 3. Site Açarak Para Kazanmak
 4. İnstagram üzerinden Para Kazanmak
 5. Udemy ile Para Kazanmak
 6. Domain Alıp – Satarak Para Kazanmak
 7. Backlink Satışı Yaparak Para Kazanmak
 8. Fiverr ile Para Kazanmak
 9. Viator’lük ile Para Kazanmak
 10. Kendi Web Sitenizi Kurarak Para Kazanmak
 11. Stock Muzik ve Stock Video ile Para Kazanmak
 12. Fotoğraf Satarak Para Kazanmak
 13. Oyun Skin Alımı – Satımı yaparak Para Kazanmak
 14. Freelancer Para Kazanmak
 15. Çeviri Yaparak Para Kazanmak
 16. Twitch ile Para Kazanmak
 17. Bionluk ile Para Kazanmak
 18. SadeceON ile Para Kazanmak

Şimdi size en garantili daha önceden kullanıcılarını üzmemiş internetten para kazanma yöntemlerinden başlıca gelen isimleri yazdım. Şimdi ise bu uygulamalar, siteler üzerinden nasıl para kazanacağınızı açıklayacağım.

Blog Yazarak Para Kazanma

İnternetten para kazanmak denildiği zaman birçoğunun aklına blog yazmak gelir. Bence bu düşünce doğru ve kesin bir para kazanma fikri. Bugün bende internet üzerinden blog yazarak para kazanan kişilerden biriyim. Blog yazarak öyle paralar kazanan insanlar var ki, kazandıkları parayı duyunca bir çoğunuzun dudagı uçuklar diyebilirim. Şimdi size burada kısaca bir bilgi verecek olursam bir tatil bloğu ile yıllık 200 bin, 220 bin TL arası para kazanan kişilerde var, bir dekorasyon fikirleri bloğu açıp yıllık 80 bin, 90 bin TL kazananda var. Eğer bu blogları incelemek isterseniz blog fikirleri isimli yazımı okuyup inceye bilirsiniz. Böylece aklınızda hiçbir fikir yoksa bile blog fikirlerini inceleyip aklınıza yatan bir tanesini hayata geçire bilirsiniz. Ha blog yazarak aylık 5 bin TL, 10 bin TL kazanmak kolay mı? tabi değil. O paraları kazanmak için biraz emek lazım. Yok ben hem okula gideyim hem işe gideyim akşamda gelince 2, 3 güne bir makale, blog yazıp atayım… düşüncesi varsa hiç başlamayın bu işe. Eğer gerçekten blog yazarak para kazanmak istiyorsanız bununda Google tarafından bazı kuralları var. Mesela 2 gün blog yazıp sonra 1 hafta hiçbir şey yazmazsanız Google sizi ön planlara çıkartmaz. Ya da başka sitelerden alıntı yazılar yayınlarsanız kullanıcılarınız, okuyucularınız bloğunuzu ziyaret etmez. Daima kaliteli içerikler üretmelisiniz. Eğer benim vaktim yok ben blog yazamam diyorsanız kendinize bir blogger tutmanız gerekiyor ya da makale yazan firmalar var google’a makale satın al yazdığınız zaman karşınıza birçok firma çıkar ve o firmalardan bir tanesi ile editörlük satın alıp işinizi hallede bilirsiniz.

Şimdi sizler için birkaç tane blog fikirleri başlığı yazacağım eğer hoşunuza giden bir blog olursa tıklayıp içeriğini okuyabilirsiniz. Eğer bunlardan hoşunuza giden bir blog olmaz ise blog fikirleri başlığıma tıklayıp oradan kendiniz için bir blog konusu seçebilirsiniz.

Youtube ile Para Kazanma

Günümüzde youtube üzerinden para kazanan yüzbinlerce kişi var. Youtube ile çok iyi para kazanan binlerce kişi var. Bunlardan bazılarını size söyleyecek olursam. Orkun Işıtmak, Enes Batur, Ruhi Cennet gibi birçok youtube kanalı var. Hatta Ruhi Cennet videoları isimli bir youtube kanalında ruhi cennetin 2013 ile 2018 yılları arasında Google adsense tarafından 500 bin TL kazandığını açıklamıştır.

Tabi bu sadece adsense ile kazandığı para tutarı. Yani buzdağının görünen kısmı da diyebiliriz. Youtuberlerin asıl para kazandığı kısım adense değil, asıl para kazandıkları alan markalar, firmalar ile yaptıkları iş birliğidir. Markalar arasındaki viral reklamlar sayesinde çok çok çoook güzel paralar kazanan youtuber’lar var.

Viral reklam nedir? Diye soracak olursanız size en uygun şu şekilde anlatabilirim. Ruhi cennetin hong kong’da 48 saat isimli videosunda dakika 4.17 deki söylediği kelime “telefonumun maalesef sarjı bitti neseki LG’nin değiştirile bilir bataryası var” deyip görsel olarak bataryayı telefonu gösterdiği reklamlara viral reklam denir.

Şimdi ise viral reklamlar ile para kazanan kişilerden bahsedecek olursam youtube kanalının ismini açıklamam uygun olmaz ancak size şunu söyleye bilirim 1.5 milyon civarı youtube takipçisi var, bu kanal oyun kanalı. Bu kanal 100 saniyelik bir oyun tanıtım videosu çekip yayınlamak için 25 bin TL para istiyor ve bu gibi yüksek para alarak yayınladığı birçok reklamlar kanalında mevcut.

Web Sitesi Yaparak Para Kazanma

Çevrenizde gördüğünüz neredeyse bütün işletmelerin web siteleri var. Sebebi ise daha çok kitleye ulaşıp, daha çok para kazanmak. Bugün bir afiş bastırıp kapı, kapı dolaşıp dağıttığınız zaman hem 500 - 600 TL para veriyorsunuz, hem de zahmet edip zaman kaybı yaşıyorsunuz. Bir web sitesi ile hiçbir zahmet çekmeden insanlar firmalarının reklamını yapabiliyor. Örneğin bir fabrika kurumsal bir web site yaptırmaya kalksa en az 1.500 TL yazılım firmaları fiyat teklifi yapar. O siteyi siz yapıp, o parayı neden siz almayasınız ki? Artık teknoloji çok değişti. Web site yapmak için yazılım, kodlama bilgisi bilmenize de gerek yok. Hazır yazılımlı uygulamalar sayesinde sürükle bırak mantığı ile web site yapabilirsiniz bu işte çok para var, sizede para kazandırır.

Haa ben yazılım biliyorum derseniz tabi kendiniz kodlayın. Kodlamayı kendiniz yaparsanız özel yazılım sınıfına girer ve en az 3.000 TL fiyat teklifi verirsiniz. Eğer programlama dilleri hakkında bilgi almak istiyorsanız daha önceden yazmış olduğum programlama dilleri isimli makalemi okuyabilirsiniz. Ya da web sitenin grafik tasarımını nasıl yapacağınızı, hangi program aracılığı ile yapacağınızı bilmiyorsanız en iyi grafik tasarım programları isimli makalemi okuya bilirsiniz.

İnstagram ile Para Kazanma

Arkadaşlar insragram ile para kazanmak birçoğunun aklından illaki geçmiştir. İnstagramda para kazanmak için kimi e-ticaret sitesi gibi kullanıyor, kimi ise kısa kısa bilgi blogları, komik videolar paylaşıp insanların ilgisini çekiyor. İnstagram da para kazanmak için en önemli ve tek etken diyebilirim “takipçi” evet, eğer sizde instagram üzerinden para kazanma hayali kuruyorsanız takipçi sayınızın yüksek olması lazım.

İnstagramda para kazanan çok güzel hesaplar var örneğin takipçi sayısı 2 milyon olan bir hesap Türkiye’de paylaşım yaptığı reklam başına 5 bin TL aldığı da var 10 bin TL aldığı da bu tamamen adminin kararı. Ancak eğer ben bu işi yaparım takipçi sayımı yükselte bilirimi diyorsanız açın bir instagram hesabı güncel olarak kullanın ve reklam almaya başlayın.

Udemy ile Para Kazanmak

Udemy insanlara online şekilde eğitim veren bir videolu eğitim şirketi denilebilir. Burada herkes bilgi sahibi olduğu konuda videolu eğitim çekip yayınlayabilir. Size kayıt olan öğrenci başına da para kazanabilirsiniz. Online para kazanma denildiği zaman beklide en garantili yöntemlerden bir tanesi Udemy dir.

Udemy ziyaret edin ve kategorilere, menülere bir göz atın. Eğer siz Word, exell gibi programları iyi biliyorsanız o programların eğitim setini çekip udemy’e atabilirsiniz. Udemy sayesinde 1 eğitim setinden 700 bin TL kazananı kendi gözlerimle gördüm ben. Zaten her şey ortada açık ve net gözüküyor. Udemy web sitesine girdiğiniz zaman bir eğitim setini kaç öğrenci satıl almış gözüküyor ve sizde bir beyin fırtınası yaparak ufak bir çapma işlemi sayesinde eğitimcinin kazandığı parayı ortaya çıkartıyorsunuz. Örnek verecek olursam 17,5 TL lik bir eğitimi 100.000 öğrenci satın alırsa 17.5 X 10.000 = 175.000 TL para kapar. Sakın aklınızdan 10.000 kişi satıl almaz demeyin. Ben 200.000 kişinin bile satın aldığını gördüm yeter ki işinizi iyi yapın kaliteli bir anlatım olsun.

Domain Alıp – Satarak Para Kazanmak

Domain, alan adı olarak bilinen web sitelerin internet ortamındaki ismi, kimliğidir. Siz domaini satın aldıktan sonra üzerinize tescillenir ve dünya üzerinde kimseye satışı sizin onayınız olmadan yapılamaz. Bilmeyenler için biraz bahsedelim. Domaine örnek verecek olursak bilgiokur.com Domain alıp – satarak çok güzel para kazanan insanlar var. Tabi siz domaini ücretsiz almıyorsunuz 2019 yılındayız şu anda bir domain almak isteseniz 35 TL ile 45 TL arasında fiyatlar satın aldığınız firmaya göre değişkenlik göstere bilir.

Sizin burada yapmanız gereken tamamen hayal gücü ne tür bir domain alsam ilerde kaç para kazandırır? Düşüncesi ile sürekli düşünmeniz lazım. Hiçbir iş yapmayan sadece domain alıp satarak hayatını sürdüren insanlar var. Firma ismini söylemeyim bir kargo şirketinin domainini satın alan bir adam elinde yıllarca o domaini bekletmiş ve yıllar sonra domaini satın aldığı o isimde kargo şirketi kurulmuş. Kurulan kargo şirketi domaini satın almak için tam 500 bin TL para vermiş. Arkadaşlar bunlar efsane değil ya da masal değil bunlar gerçek konular. Bu işten çok ciddi miktarda para kazanan insanlar var.

Tabi siz domain aldığınız zaman hemen müşteri gelmesini istiyorsanız, bu tür şeylerin alım – satımı olan bir online Pazar yeri var. Hatta birçok online Pazar yeri var. Bunlardan 1 tanesini söyleyecek olursam. Alanadlari.com bu gibi sitelerde elinizdeki domainleri satışa sunabilirsiniz.

Backlink Satışı Yaparak Para Kazanmak

Baclink internet üzerinden para kazanma yolları arasında belki de en yaygın olan yöntemdir. Sakın backlink kelimesini görünce bu kesin teknik, yazılımsal bir konu deyip geçmeyin, yoksa çok şey kaçıracaksınız.

Öncelikle backlink nedir? Bunu kısaca bir açıklayalım. Backlink bir siteden başka bir siteye verilen linktir. Yani bloğumda görmüş olduğunuz mavi yazılar backlink’dir. (Örneğin: google).

Backlink denilen kavram web sitelerin olmazsa olmazları arasındadır. Sizlerin yazmış olduğu bloğa Google robotları incelerken baktığı en önemli unsur backlink’dir. İç link, dış link varmı ona bakar sebebi ise yazılan makale ne kadar güvenli kaç farklı siteye backlink(dış link) vermiş, referansları kaç tane… Google direk buna bakar ve sizin bloğunuzu bunlar aracılığıyla ön planlara çıkartır.

Gelelim backlink ile nasıl para kazanılır? Örnek verecek olursak sizin bir seyahat, tatil bloğunuz var, google’da ön planlardasınız ve günlük ortalama 1,500 civarı ziyaretçiniz var. Bunu gören tur firmaları, uçak firmaları, otobüs firmaları, oteller sizlerden backlink satın almak isteyeceklerdir. Sizlerde backlink karşılığında ücret alacaksınız. Ücreti biraz açacak olursak günlük 10 bin kişinin ziyaret ettiği bir bloğa backlink vermek isterlerse tek bir backlink için en az 800 TL gibi bir para istenilir. Yani bu backlink para kazandırır, bunu bir araştırın. Bu işte para var.

Fiverr ile Para Kazanmak

Fiverr internetten para kazanma yolları arasındaki en popüler para kazanma yöntemlerinden bir tanesidir. Fiverr üzerinden para kazanan insanların bazı konu hakkında bilgi sahibi olmaları gerekir. Bunlar; animasyon, logo tasarımı, video efekt, çeviri, pazarlama, sanat gibi bazı konular.

Eğer siz iyi bir grafikerseniz ihtiyaç sahibi olan insanlar sizinle iletişim kuracak sizden logo, kartvizit, afiş tasarımı gibi görseller isteyecektir, karşılığında sizde parasını alacaksınız tabi.

Ya da İngilizceniz güzelse hatta çok güzel olmasına gerek yok orta seviyenin biraz üzerindeyse internetten para kazanma yolları arasındaki en iyi sonucu alacağınız para kazanma yöntemi bu olacaktır. 400 kelimelik Türkçe bir makaleyi İngilizceye çevirmek için 5 dolar veren birçok kişi Fiverr de mevcut.

Eğer sizin yukarıda saydığım uygulamalara karşı herhangi bir yeteneğiniz yoksa udemy gibi online videolu eğitim seti satın alarak öğrenebilirsiniz. Karşılığında internetten online para kazanabilirsiniz.

Viator’lük ile Para Kazanmak

Viator yani rehberlik hizmeti de denilebilir. Ancak viator’lük yapmanız için herhangi bir yabancı dili çok iyi bilmeniz gerekir. Eğer iyi derecede bildiğiniz yabancı dil var ise bu iş tam size göre. Şehrinize yazın emininki birçok turist geliyordur. Sizin yapmanız gereken belirli bir para karşılığında turistleri gezdirip onlara şehrinizi tanıtabilirsiniz. Viator olarak çalışan birçok insan var ve bu işten gerçekten çok güzel para kazanıyorlar.

Kendi Web Sitenizi Kurarak Para Kazanmak

Bir diğer internetten para kazanma yolları arasında gelen başlıca isimlerden bir tanesi de web sitesi açmaktır. Kendinize ait bir web sitesi kurun. Web site kurmak için artık günümüz teknolojisinde teknik bilgiye ya da yazılım bilmenize gerek yok artık hazır yazılımlar sayesinde tek 1 tane bile kod yazmadan web sitesi açabilirsiniz.

Günümüzde kullanılan web sitelerin %60 kadar bir oranı hazır yazılımlarla kurulan web sitelerdir. Peki kod yazmadan nasıl web site açarım? Derseniz dünya çapında hazır web site kurulumu için başlıca gelen isim WordPress’dir. Sizde WordPress ile bir web site açabilirsiniz kendinize ve açtığınız sitede blog yazarak adsense reklamları ile çok güzel para kazana bilirsiniz. Ya da e-ticaret yapıp kendinize online Pazar yeri kurabilirsiniz.

Ne sitesi açsam para kazanırım? diye düşünecek olursanız benim daha öncesinde uzun uzun anlatmış olduğum para kazandıran web site fikirlerini okuyup kendinize bir tane seçip onu hayata geçire bilirsiniz. Böylece belirli bir zaman içerisinde adsense ve iş birliği yaptığınız firmalar ile ciddi miktarda internet üzerinden para kazana bilirsiniz.

Stock Muzik ve Stock Video ile Para Kazanmak

Stock müzik ve stock video internet üzerinden para kazanma yollarından bir tanesidir. Burada yapmanız gereken müzik, ses efekti, video efekti, animasyon gibi kurgulardır. Bu işi yapan çok kişi var hatta bu işten çok fazla para kazanmış insanlar mevcut. Eğer sizin de müzikle, videoyla, kurguyla alakanız varsa stock işini bir araştırın derim.

Fotoğraf Satarak Para Kazanmak

Fotoğraf çekmek birçok kişi için hobi haline gelmiştir. Eğer sizde fotoğraf çekmeyi sevenlerdenseniz bu iş tam size göre. İnternet üzerinden fotoğraf satarak para kazanan binlerce kişi var. Düşünsene hem keyifle fotoğraf çekiyorsun üstüne birde para kazanıyorsun. Belki de internet üzerinden para kazanma denildiği zaman onlarca seçenek arasından en zevkli, keyifli para kazanma yollarından bir tanesi bu olacaktır.

Peki çektiğiniz resmi nerede satışa sunacaksınız bu sorunun cevabını fotoğrafa ilgisi olan birçok kişi bekliyordur. Arkadaşlar her şeyde olduğu gibi fotoğraf satışları içinde online Pazar yeri var. Bunlar Shutterstock ve iStockPhoto. Bu siteler dışında diğer siteleri ziyaret etmenize bile gerek yok. Bu iki internet sitesi de gerek kullanıcıları(üyeleri) olsun, gerek güvenlik bakımından olsun son derecede güvenilir ve dünya çapında tercih edilen firmalardır.

Tabii şunu da söylememde fayda var bütün online marketlerde olduğu gibi bu sitelerde de büyük derecede rekabet mevcut. Bu yüzden diyecek fazla bir şey de yok zaten iyi olan kazansın.

Oyun Skin Alımı – Satımı yaparak Para Kazanmak

Eğer sizde daha önceden oyun üzerinden para kazanıldığını hiç duymadıysanız eminim ki çok şaşıracaksınız. İnternetten para kazanma yolları arasında meşhur olan yöntemlerden bir tanesi oyun skin alımı ve satımı yapmaktır. Skin ne demek? Bilmeyenler için kısaca açıklama yapalım. Skin, üyelik girişi ile giriş yapılan online oyundaki bir silah ya da bir teçhizata denilen isim diyebiliriz.

Günümüzde birçok online oyun var. Bu oyunları da milyonlarca oynayan insan var bu da demek oluyor ki oyun içi ticaret yaparak para kazanıla bilir. İnsanlarda bu yolu kullanıyor. Online oyun içerisinden Skin satarak para kazanıyorlar. Peki bu para kazandıran online oyunlar ne mi? CS:GO, PUBG, H1Z1 gibi daha bir çok oyun. Eğer sizde oyun oynuyorsanız ya da oyunla alakanız varsa steam market üzerinden skin alıp satışa koyabilirsiniz ve ciddi derecede oranla para kazanabilirsiniz.

Freelancer Para Kazanmak

Freelancer internetten para kazanma yollarının başında gelen isimlerden bir tanesidir. Evde oturduğunuz yerden ilgi alanınız olan iş üzerinde online iş alıp yapıyorsunuz. Karşılığında iş veren sizlere para veriyor.

İnternetten nasıl para kazanırım? Diye soranların aradıkları cevap belki de bu yapmanız gereken Freelancer.com adresine giriş yaparak işleri araştırmanız. Freelancer’de genellikle yazılımsal işler olsa da birçok işlere yer verilmiş. Bu işlerden bahsedecek olursam; çeviri, yazılım, tasarım, dublaj, makale yazarlığı, grafik tasarım, pazarlama, muhasebeci, ressam, hatta seslendirici bile arayanlar var. Yani sizde internetten para kazanmak istiyorsanız Freelancer.com adresiniz ziyaret etmenizde kesinlikle fayda var.

Çeviri Yaparak Para Kazanmak

Eğer sizde profesyonel seviyede bir yabancı dil biliyorsanız internetten para kazanmanız kesin diyorum. Eminim ki çeviri yaparak para kazanmak isteyen birçok insan oldu ancak istediği şekilde müşteri bulamadı buna örnek verecek olursam üniversite öğrencileri, özellikle yabancı dil öğretmenliği okuyan öğrenciler.

Bende yabancı dili iyi olup değerlendiremeyen arkadaşlarımız için çeviri yaparak internetten para kazanılabilecek siteleri araştırıp en güvenli olanlarını paylaştım.

Bionluk ile Para Kazanmak

Bionluk, Fiverr örnek alınarak yerli olarak yapılmış internetten para kazanmak için en sağlıklı ve güvenli web site kuruluşlarından bir tanesidir. Bionluk için fiverr’in alternatifi denilebilir.

Türkiye çapında binlerce kullanıcısı olan Bionluk yine insanların yeteneklerini sergileyip internet üzerinden para kazanabilmelerini sağlayan bir sosyal platformdur. Bionluk, SadeceON, Fiverr gibi internet üzerinden para kazanma sitelerinden 1 tanesini seçecek olursanız ve İngilizce bilginizde varsa seçeceğiniz platform kesinlikle Fiverr olmalıdır. Daha kaliteli iş ve daha çok para kazanmak için.

SadeceON ile Para Kazanmak

İnternet üzerinden para kazanmak için bir diğer alternatifiniz ise SadeceON olacaktır. SadeceON’da yine bionluk gibi fiverr’in yerli versiyonudur. Eğer iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip değilseniz fiverr ya da bionluk’a alternatif internetten para kazanma yollarına tercih sebebi olabilir. SadeceON platformunda da internetten para kazanmak adına şansınızı deneye bilirsiniz. Belki de şansızız burada gülecek asla pes etme.

Twitch ile Para Kazanmak

Twitch insanların televizyon ekranlarında oynayan oyuncular gibi istedikleri zaman twitch tv de yayın açıp para kazandığı ve son zamanların popüler para kazanma yolları arasına giren bir kuruluştur. Twitch.tv, oyuncuların oynadıkları oyunun canlı bir şekilde yayınını yaptığı ve büyük kitlelerin izlediği, izlenirken de internet üzerinden para kazandığı bir online platformdur.Benzer Paylaşımlar

YouTube Para Kazanma 2019
Teknoloji

YouTube Para Kazanma 2019

Ayşe Nur ER2019-04-09 19:46:003
WhatsApp Uçtan Uca Şifreleme Nedir, Ne Kadar Güvenlidir?
Teknoloji

WhatsApp Uçtan Uca Şifreleme Nedir, Ne Kadar Güvenlidir?

Emre Öztaş2018-11-26 03:20:003
Web Yazılım Dilleri Nelerdir, Önemi Nelerdir?
Teknoloji

Web Yazılım Dilleri Nelerdir, Önemi Nelerdir?

Emre Öztaş2019-01-01 14:48:003
Terabayttan Sonra Neler Gelir?
Teknoloji

Terabayttan Sonra Neler Gelir?

Emre Öztaş2018-12-26 17:34:003
Sosyal Medya Paylaşım Siteleri
Teknoloji

Sosyal Medya Paylaşım Siteleri

Ayşe Nur ER2019-07-31 18:52:003
Seo Nedir, Seo Nasıl Yapılır?
Teknoloji

Seo Nedir, Seo Nasıl Yapılır?

Emre Öztaş2018-12-28 12:15:003
Para Kazandıran Web Site Fikirleri 2019
Teknoloji

Para Kazandıran Web Site Fikirleri 2019

Emre Öztaş2019-02-12 03:21:003
Kadınların Telefonunda Olması Gereken Uygulamalar Nelerdir?
Teknoloji

Kadınların Telefonunda Olması Gereken Uygulamalar Nelerdir?

Ayşe Nur ER2018-12-08 21:39:003
İnternetten Para Kazanma Yolları 2019
Teknoloji

İnternetten Para Kazanma Yolları 2019

Emre Öztaş2019-03-27 05:01:003
Google Adsense Nasıl Onaylanır?
Teknoloji

Google Adsense Nasıl Onaylanır?

Emre Öztaş2019-02-12 23:28:003
Global Better Ads Standartları chrome ne demek, Hata çözümü
Teknoloji

Global Better Ads Standartları chrome ne demek, Hata çözümü

Emre Öztaş2019-07-01 18:56:003
Excel de Yarı Günlük Grafik Nasıl Yapılır?
Teknoloji

Excel de Yarı Günlük Grafik Nasıl Yapılır?

Emre Öztaş2018-12-11 21:33:003
Chrome a Alternatif 5 Yeni İnternet Tarayıcısı
Teknoloji

Chrome a Alternatif 5 Yeni İnternet Tarayıcısı

Emre Öztaş2018-12-27 20:44:003
Bitcoin Nedir, Nasıl Alınır?
Teknoloji

Bitcoin Nedir, Nasıl Alınır?

Ayşe Nur ER2018-12-14 15:10:003
Daha Fazla Oku