Araba Almanın Kolay Yolu 2019

Araba Almanın Kolay Yolu 2019

Yazar : Ayşe Nur ER Tarih : 2019-02-26 23:36:003

Araba almak, kimi içi bir yatırım kimi için bir hayal. Kimi yeni bir araba almak ister kimi de elinde bulunan arabasının modelini değiştirmek ister.  Peki Araba Almak Kolay Mı? Tabi ki araba almak imkânsız değil. Şimdi size Araba Almanın Kolay Yolu nedir bunları bulalım. Tabii araba almak için öncelikle para biriktirmek gerekir. Harcamalarınız da araba almak için fedakârlık yapmanız gerekir. Şimdi size en kolay yoldan araba sahibi olmak nasıl olur onları aktaracağım.

Araba Almanın Kolay Yolu 2019

Araba almayı eğer siz yatırım aracı olarak görüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü arabayı aldığınızda ve bir kere bile olsa kontağı çalıştırdığınızda aldığınız fiyat anında düşer. Araba almak için öncelikle arabaya ihtiyacınız var mı, yok mu bunu çözmelisiniz. Eğer araba almak sizin için bir ihtiyaçsa şimdi sizi araba hedefinize doğru yakınlaştıracak, yapmanız gereken konulara göz gezdirelim.

Araba almanın yeni yolu, aslında herkes tarafından yapılan kredi çekme soncunda araba alınmaktadır. Ama kredi çekerek araba almak tavsiye edilmeyen nerdeyse 100 bin liralık bir kredi için yüzde 30’luk fazla ödeme yapma durumu oluşmaktadır.  Ve kredi çekip araba aldığınızda ise sadece araba almak için ödemeleriniz olmayacaktır. Hayat devam ediyor. Günlük giderlerinizde üzerine eklendiğinde ise sizi baya zorlayacaktır. Bazı galeriler ve firmalar bazen güzel fırsatlar sunarak ikinci el taksit araba kampanyaları başlatarak sizlere araba sahibi olma imkânı sunmaktadır. Hem elden nakit bir taksit ödeme imkânınız hem de banka gibi zorlayıcı olmayacaktır. Araba almak istiyorum ama param yok diyorsanız eğer uzun süreçler sonucu bol bol günlük yaşantınızdan fedakârlık yaparak birikim yapmak sizi hayallerinize yani arabaya kavuşturacaktır. Şöyle bir gerçek var ki araba aldığınızda her şey bitmiyor arabanın yakıtı, zorunlu sigorta, kasko gibi birçok gideri de beraberinde getirecektir. Uygun araba nasıl alınır denildiğinde tabii ki biraz geç olsa da birikim yaparak peşin parayla araba almak en güzeli. Çünkü birikim yaptığınızda hem hayallerinize ekstra ödeme yapmadan kavuşmuş oluyorsunuz hem de günlük ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılayabileceksiniz. Eğer ara biriktirmeye ya da araba almak için kredi almaya cesaretiniz yoksa televizyonda bulunan araba ödüllü yarışmalara da katılarak da şansınızı deneyebilirsiniz. Hatta bir televizyon programında araba kazanan ve sosyal medyada da oldukça ünlü olan “sahangiller” isimli karı-koca oldukça lüks bir araba kazandılar hem de hiçbir maddi ödeme yapmadan bedava araba nasıl alınır sorusunu bizlere çok eğlenceli bir şekilde verdiler. Aktardığımız gibi aslında hayallerinizin gerçekleşmesi için ya çok şanslı olmanız ya da çok fazla fedakârlık yaparak araba sahibi olabilirsiniz. Ama en güzel ve tavsiye edilen yol gelir ve giderlerinizi eşitlemeniz ve günlük harcamalarınızdan kısarak birikim yapmak. Birikim yapmak aslında insanın gözünü korkutur sanki olmayacakmış gibi sanki birikim olmuyormuş gibi hissedebiliyor insan ama emin olun araba almak için en iyisi yavaş ama güvenilir bir yol olan birikim yapmaktan geçer. Uzun lafın kısası hayallere kavuşmak için, araba almak için yapılması gereken sadece fedakârlık.

Herkesin hayallerine kavuştuğu, herkesin istediği gibi bir arabaya sahip olması ve en önemlisi mutlu olması dileğiyle.Benzer Paylaşımlar

Sinema salonlarında neden patlamış mısır satılır?
Ekonomi

Sinema salonlarında neden patlamış mısır satılır?

Emre Öztaş2018-12-26 16:52:003
Para Biriktirme Yolları 2019
Ekonomi

Para Biriktirme Yolları 2019

Ayşe Nur ER2019-02-19 21:46:003
Araba Almanın Kolay Yolu 2019
Ekonomi

Araba Almanın Kolay Yolu 2019

Ayşe Nur ER2019-02-26 23:36:003
2019 Asgari Ücret Belli Oldu
Ekonomi

2019 Asgari Ücret Belli Oldu

Ayşe Nur ER2018-12-30 00:14:003
Daha Fazla Oku